Lietošanas noteikumi/distances līgums

Izdarot pasūtījumu interneta veikalā www.rotuupe.lv, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. panta pirmo un otro daļu, starp Jums kā patērētāju un interneta veikala www.rotuupe.lv īpašnieku SIA “Rotu upe” kā pārdevēju, tiek slēgta civiltiesiska vienošanās jeb distances līgums.

DISTANCES LĪGUMS

Šis līgums tiek slēgts starp uzņēmumu SIA „ Rotu upe”, Reģ. Nr. LV40203132073, juridiskā adrese: Zentenes iela 3 – 65, Rīga, LV-1069, Latvija – un pircēju, kas veic pirkumu www.rotuupe.lv interneta veikalā.

1. PRECES PASŪTĪŠANA

Veicot pasūtījumu interneta veikalā www.rotuupe.lv, Pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņem automātiski ģenerētu pasūtījuma apstiprinājumu un apamksas informāciju. Gadījumā, ja Pircējs nav saņēmis interneta veikala www.rotuupe.lv pasūtījuma apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot: info@rotuupe.lv vai zvanot:  29568869, lai pārliecinātos vai pasūtījums ir reģistrēts.

2. PRECES UN TO CENAS

Preču cenas ir norādītas euro, ar PVN. Piegādes cena nav iekļauta preces cenā. Piegādes cenas un kārtība norādītas sadaļā “Piegāde un apmaksa” .

3. APMAKSAS KĀRTĪBA

Preču apmaksas veidi un kārtība norādīti sadaļā “Piegāde un apmaksa” .

4. PASŪTĪJUMA IZPILDES KĀRTĪBA

4.1. Pasūtījuma izpildes termiņi un kārtība ir atkarīgi no apmaksas un piegādes veida, kā arī no izvēlētās preces. Par pasūtījuma izpildes termiņiem skaidrots sadaļā “Piegāde un apmaksa”.

4.2. Īpašā piedāvājuma (akcijas) precēm tiek piemērots pagarinātais izsūtīšanas laiks – max. līdz 21 kalendāra dienām.

5. PIRCĒJA TIESĪBAS (tai skaitā atteikuma tiesības)

5.1. Pircējam ir tiesības izvēlēties un iegādāties preces interneta veikalā www.rotuupe.lv gan kā reģistrētam, gan kā nereģistrētam klientam;

5.2. Pircējam ir tiesības izvēlēties jebkuru no piedāvātiem piegādes veidiem;

5.3. Pircējam ir tiesības atteikties un atgriezt piegādātās preces:

5.3.1. Pircējam ir tiesības atgriezt iegādātās preces 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža, nosūtot tās uz SIA „Rotu upe” jur. adresi: Zentenes iela 3 – 65, Rīga LV-1069;

5.3.2. Pircēja pretenzijas uzskatāmas par nepamatotām attiecībā uz preces defektiem, kas radušies Pircēja nevērīgas attieksmes rezultātā (piem., mehāniski bojājumi);

5.3.3. Atgriežot preci, Pircējs sedz visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus;

5.3.4. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības preces brāķa vai neatbilstošas preces gadījumā, visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus sedz SIA „Rotu upe”;

5.3.5. Pircējam ir tiesības saņemt par preci samaksāto naudu, ja Pircējs ir izpildījis sekojošus preču atgriešanas noteikumus:

uz e pastu info@rotuupe.lv ir nosūtīts Preču atteikuma iesniegums (veidlapa atrodama šeit)

7 dienu laikā no atteikuma iesniegšanas nelietota prece oriģinālajā iepakojumā un ar visiem oriģinālajiem marķējumiem ir nosūtīta SIA „Rotu upe” jur. adresi: Zentenes iela 3 – 65, Rīga, LV-1069;

brāķa vai neatbilstošas preces gadījumā sūtot preci pa pastu jāpievieno čeks par atpakaļ sūtīšanas izdevumiem.

5.3.6. Ja Pircējs ir ievērojis visus ar preču atgriešanu saistītos noteikumus, tad 5 darba dienu laikā pēc atgrieztā sūtījuma saņemšanas, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā no Pircēja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, SIA “Rotu upe” atmaksā Pircēja bankas kontā preces vērtību, neatmaksājot piegādes izmaksas.

5.4. Tiesības atteikties no pasūtījuma:

5.4.1. Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtījuma, ja SIA “Rotu upe” nav izpildījusi norādītos vai nevar izpildīt vēlamos preces piegādes termiņus;

5.4.2. Gadījumā, ja Pircējs no pasūtījuma atsakās preces piegādes laikā, Pircēja pienākums ir segt piegādes izmaksas.

6. PIRCĒJA PIENĀKUMI

6.1. Pircēja pienākums ir rūpīgi iepazīties ar Distances līgumu un citiem noteikumiem, kas attiecas uz preču pasūtīšanas, apmaksas, piegādes un atgriešanas kārtību un uzņemties atbildību par noteikumu neievērošanu;

6.2. Pircējam, reģistrējoties kā www.rotuupe.lv klientam, ir pienākums aizpildīt visus norādītos laukus;

6.3. Pircējam ir pienākums, aizpildot reģistrācijas veidlapu, kā arī veidlapu, kas aizpildāma veicot pasūtījumu, sniegt par sevi patiesas ziņas;

6.4. Pircējs ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu un jebkurām tiesiskajām sekām, kas kādai no līgumslēdzēju pusēm var rasties nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā;

6.5. Pircējs ir atbildīgs par sniegtās informācijas precizitāti. SIA “Rotu upe” neuzņemas atbildību par gadījumiem, kad Pircēja pasūtītā prece netiek piegādāta pircējam, neprecīzi norādītas informācijas dēļ.

7. SIA “Rotu upe” TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

7.1. SIA “Rotu upe” piedāvā saviem Pircējiem augstas kvalitātes preces. Brāķa gadījumā, SIA “Rotu upe” pienākums ir atmaksāt Pircējam viņa samaksāto preces vērtību, kā arī preces atgriešanas izdevumus;

7.2. SIA “Rotu upe” piedāvā saviem Pircējiem ērtus piegādes nosacījumus. Ja SIA” Rotu upe” nav izpildījis norādītos preces piegādes termiņus, SIA “Rotu upe” atvainojas un dod Pircējam tiesības atteikties no pasūtījuma;

7.3. SIA “Rotu upe” augsti vērtē Pircēju uzticību, tāpēc apņemas nodrošināt augstu Personas datu aizsardzības līmeni, kā arī bez pircēja piekrišanas neizpaust viņa sniegto informāciju trešajām personām;

7.4. SIA “Rotu upe” strādā pie tā, lai visa informācija par precēm, to pieejamību, cenām un piegādi būtu korekta un pareiza.

7.5. Interneta veikalā www.rotuupe.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Cenas un preču piedāvājums var tikt mainīti bez brīdinājuma.

7.6. Piedāvātās preces ir roku darbs, tāpēc to izskats var nedaudz atšķirties no katalogā redzamā.

7.7. SIA “Rotu upe” ir tiesības mainīt un papildināt šos noteikumus un līgumu. Izmaiņas stājās spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē www.rotuupe.lv, un tās attiecas uz preču pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publikācijas.

8. DĀVANU KARTES LIETOŠANAS NOTEIKUMI

8.1 Dāvanu karti var izmantot pirkumiem internetveikalā www.rotuupe.lv.

8.2 Dāvanu karti nevar iegādāties ar kupona atlaides kodu.

8.3 Pērkot Dāvanu karti, norādiet saņēmēja e-pastu. Ir iespējams vienu karti nosūtīt vairākiem saņēmējiem. Norādiet vairākas e-pasta adreses tās atdalot ar komatu.

8.4 Dāvanu kartes saņēmējs savā e-pastā saņems ziņu ar sūtītāja vārdu, novēlējumu un Dāvanu kartes kodu.

8.5 Dāvanu kartes kods būs jāievada pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

8.6 Ja pirkuma summa būs lielāka par dāvanu kartes vērtību, pircējam starpība būs jāpiemaksā.

8.7 Ja kopējā pirkuma summa būs mazāka par dāvanu kartes vērtību, neizmantotā dāvanu kartes summa tiks saglabāta mūsu sistēmā. Jūs to varēsiet izmantot nākamajā pirkumā.

8.8 Dāvanu kartes vērtība netiek izmaksāta naudā.

8.9 Dāvanu karti nevar atgriezt pēc iegādes ne pircējs, ne dāvanu kartes saņēmējs.

8.10 Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no iegādes brīža.

8.11 Dāvanu kartes atlikumu un derīguma termiņu var noskaidrot rakstot mums uz e-pastu, norādot Dāvanu kartes kodu.

9. GRAVĒŠANA, ROTU PERSONIFICĒŠANA

9.1 Iegravēt ir iespējams tikai mūsu izgatavotas rotas. Citur izgatavotas, pirktas rotas un priekšmetus negravējam.

9.2 Rotas ar gravējumiem ir personificētas. Tādas rotas netiek mainītas un atpakaļ pieņemtas.

KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA.

Internetveikals ROTUUPE.LV atbildīgi novērtē konfidencialitāti valsts regulēšanas likumu ietvaros, ciena un sargā personīgās informācijas neaizskarību. Lūdzu iepazīstieties ar mūsu konfidencialitātes politiku pirms mūsu mājas lapas lietošanas.

Vispārīgie noteikumi.

Internetveikala www.rotuupe.lv mājas lapas lietošana nozīmē Lietotāja piekrišanu konfidencialitātes politikai un personas datu apstrādes noteikumiem.
Apmeklējot mājas lapu, automātiski tiek apkopoti tehniskie dati, ieskaitot IP adresi, cookie – failus, pārlūka apmeklējuma vēsture utt. Jūs varat konfigurēt savu pārlūku tā, lai netiktu saglabāti cookie – faili.

Pastāvošā konfidencialitātes politika nosaka internetveikala mājas lapas Administrācijai nodrošināt personas datu neizpaušanu un konfidencialitātes režīma aizsardzību, kurus Lietotājs pēc pieprasījuma sniedz internetveikala mājas lapas Administrācijai, parakstoties uz internetveikala piedāvājumu izsūtīšanu vai noformējot pasūtīšanu preces iegādei.

Klienta piekrišana datu apstrādei.

Personas datus, kas atļauti apstrādei pastāvošās konfidencialitātes politikas ietvaros, iesniedz Lietotājs, aizpildot pirkuma noformēšanas veidlapu internetveikala ”ROTUUPE.LV” mājas lapā un ietver sekojošu informāciju:
• Lietotāja uzvārds, vārds.
• Lietotāja kontakta telefons.
• Elektroniskā pasta adrese (e-pasts).
• Preces piegādes adrese vai Lietotāja dzīvesvietas adrese.

Lietotāja personas dati var tikt nodoti Latvijas Republikas pilnvarotām struktūrām, pamatojoties tikai uz valsts likumdošanā paredzēto kārtību.
Lietotājs piekrīt tam, ka mājas lapas Administrācija ir tiesīga sniegt personas datus trešajām personām – kurjerdienestam, pasta organizācijai, elektrosakaru operatoram, maksājumu apstrādes uzņēmumam, lai varētu izpildīt pasūtījumu.

Klienta tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei.

Ja Jūs nepiekrītat personas datu izmantošanai, lūdzu, atsūtiet ziņojumu mājas lapas Administrācijai izmantojot kontaktu formu mājas lapā, kurā norādiet savu atteikumu personas datu izmantošanai.
Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.
Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

Personas datu glabāšanas ilgums.

Kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datus glabāt.
Kamēr ir spēkā Klienta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei.

Lietotāja informācijas apkopošanas mērķis.

Apstrāde, pasūtījuma izpilde un informācijas sniegšana par pasūtījuma izpildi Lietotājam.
Izveidot abpusējus sakarus ar Lietotāju.
Apstiprināt Lietotāja autentiskumu un personas datu pilnību.
Piedāvāt Lietotājam produkcijas jaunumus, speciālus priekšlikumus, informāciju par cenām, jaunu ziņu izsūtīšana un citu informāciju.
Piedāvāt Lietotājam efektīvu un tehnisku palīdzību problēmu risināšanai, kas saistīti ar internetveikala mājas lapas izmantošanu.

Mājas lapas Administrācija ir tiesīga veikt izmaiņas pastāvošā konfidencialitātes politikai bez Lietotāja piekrišanas.
Konfidencialitātes politika ir spēkā no ievietošanas brīža internetveikala mājas lapā.